Квест до Всеукраїнського дня банківських працівників
19 травня, з нагоди Всеукраїнського дня банківських працівників, для студентів груп ФК-50 та ЛМ-3 у аудиторії № 3 було проведено квест. Кандидат економічних наук, викладач циклової комісії фінансів, обліку і оподаткування Марія Зуб та бібліотекар Юлія Ящук підготували для студентів цікаву програму, присвячену банківській справі та фінансовій грамотності.
Учасникам заходу було представлено презентацію про історію та сучасний розвиток банківської системи України. Здобувачі освіти дізналися більше про особливості роботи банківських установ і важливість фінансової обізнаності у сучасному житті. Під час квесту студенти активно виконували завдання на логіку, фінансову грамотність та вміння користуватися банківськими інструментами.
Також була проведена тематична вікторина, яка допомогла учасникам перевірити свої знання.
Щиро дякуємо студентам за активну участь та позитивні емоції.
![]()