Лабораторне заняття у Кав'ярні "KORA"
«Бездоганний смак у кожному ковтку ароматної кави, в кожному шматочку неперевершених десертів»...
21 лютого 2022 року у групі ТХ-125 з дисципліни «Основи барної справи» під керівництвом викладачів технологічного відділення Наталії Франків та Ольги Янюк відбулося лабораторне заняття на тему «Приготування гарячих напоїв». Варто зазначити, що майстер-клас демонструвала бариста кав’ярні «KORA» Дарина Тимуш (випускниця групи ТХ-122).
Під час лабораторного заняття викладачі наголосили, що чай - це листки вічнозеленого чайного куща, які проходять спеціальну обробку. Батьківщина чаю - Китай. Китайською мовою слово "Тцай-йе" - молодий листок. Чай найкращої якості складається з однорідних, добре скручених листків чорного кольору. Він містить в собі вітаміни С, Р, РР, В і , В2. Кава - це зерна (насіння чи боби) кавового тропічного дерева. Існує багато сортів кави, які відрізняються між собою за смаком, ароматом і міцністю. Одним з найкращих сортів кави вважається арабіка, яку отримують з аравійського кавового дерева. Батьківщина кави - Ефіопія.
Студенти здійснювали дегустацію таких напоїв: «Американо», «Капучино із солоною карамеллю», «Раф», «Флейт», «Діпіо», «Матча синя та зелена», «Чай фруктовий» та ін.
Також студенти мали можливість відпрацювати навички приготування на сучасному обладнанні кав’ярні.
Дякуємо стейкхолдеру кав’ярні "KORA" пану Олександру та баристу Дарині.